Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (9)

Superliga - Formacioni i javës (9)


9 October, 2023 @17:36

Pas ndeshjeve të xhiros 9, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Ilir Avdyli (LLA)

Besnik Krasniqi (DRI)-Hajdin Salihu (DRI)-Egzon Sinani (PRI)-Arbër Potoku (BAL)

Jakup Bersha (FER)-Bujar Shabani (DUK)-Blend Baftiu (DRI)

Jalen Blesa (PRI)-Muhamet Hyseni (LLA)-Valmir Veliu (LLA)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga