Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUELI I RADHËS PËR ISH KAMPIONIN E BIBL

Të hënën Prishtina pret Beroen

Foto: LigaUnike/fb

Të hënën Prishtina pret Beroen


22 October, 2021 @16:43

Dueli i tretë për Prishtinën në kuadër të BIBL do të luhet të hënën më 25 tetor, kur bardhekaltërit presin ekipin bullgar Beroe.

Prishtina ka humbur dy ndeshjet e para të fazës grupore, nga Akademik dhe TFT, ndërsa tash është në radhë ndeshja e tretë dhe kërkimi i fitores së parë për kryeqytetasit vazhdon.

Dueli luhet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve me fillim prej orës 19:00 ndërsa do të referohet nga Haris Bijedic, Aleksandar Pavlov dhe Alija Ferevski.

Beroe në anën tjetër ka zhvilluar dy ndeshje dhe ka shënuar një fitore e një humbje në proces.


TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (VII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (VII)

22/10/21 @ 15:12

NIS LIGA UNIKE

Nesër dhe pasnesër duelet e para të edicionit të Ligës Unike

Liga Unike

Nesër dhe pasnesër duelet e para të edicionit të Ligës Unike

22/10/21 @ 14:08

SEMSETTIN BAS

Trajneri i Pejës tregon kundërshtarët më të rrezikshëm në Superligë

FBK Superliga

Trajneri i Pejës tregon kundërshtarët më të rrezikshëm në Superligë

21/10/21 @ 23:47

ADIS BECIRAGIC

Me kaq lojtarë, është dhënë më shumë se maksimumi

FBK Superliga

Me kaq lojtarë, është dhënë më shumë se maksimumi

21/10/21 @ 23:39

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Ylli

FBK Superliga

Highlights: Peja - Ylli

21/10/21 @ 22:14

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Prizreni

21/10/21 @ 21:38

SUSPENDIM I PËRJETSHËM

Gjyqtari nga Kosova përjashtohet përjetësisht nga FIBA

FBK Superliga/Balkan League/International

Gjyqtari nga Kosova përjashtohet përjetësisht nga FIBA

11/06/23 @ 18:37

FINALJA E BIBL

Peja nënkampione e BIBL! Mposhtet në finale nga Hapoel Beer Sheva

Balkan League

Peja nënkampione e BIBL! Mposhtet në finale nga Hapoel Beer Sheva

30/04/23 @ 20:41

PËRFUNDON PJESA E PARË!

Peja në disavanazh në finale pas pjesës së parë

Balkan League

Peja në disavanazh në finale pas pjesës së parë

30/04/23 @ 19:24

TRANSMETIMI ONLINE

LIVE: Finalja e BIBL, Hapoel Beer Sheva - Peja

Balkan League

LIVE: Finalja e BIBL, Hapoel Beer Sheva - Peja

30/04/23 @ 16:10

ME FITORE TË THELLË!

Peja për herë të parë në finale të BIBL

Balkan League

Peja për herë të parë në finale të BIBL

28/04/23 @ 20:01

FINALISTI I PARË

Hapoel Beer Sheva finalisti i parë i BIBL

Balkan League

Hapoel Beer Sheva finalisti i parë i BIBL

28/04/23 @ 19:45

TRANSMETIMI ONLINE

LIVE: Peja - Beroe

Balkan League

LIVE: Peja - Beroe

28/04/23 @ 18:28

FINAL FOUR I BIBL

Të premten, Peja kërkon edhe finalen e BIBL

Balkan League

Të premten, Peja kërkon edhe finalen e BIBL

26/04/23 @ 19:55

DATAT DHE LOKACIONI

BIBL prezanton qytetin organizator të Final Fourit 2022/23

Balkan League

BIBL prezanton qytetin organizator të Final Fourit 2022/23

06/04/23 @ 12:12

TABELA PËRFUNDIMTARE DHE ÇIFTET E PLAYOFFIT

BIBL shfaq tabelën përfundimtare dhe datat e Final Fourit

Balkan League

BIBL shfaq tabelën përfundimtare dhe datat e Final Fourit

02/04/23 @ 03:04


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League