Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUELI I RADHËS PËR ISH KAMPIONIN E BIBL

Të hënën Prishtina pret Beroen

Foto: LigaUnike/fb

Të hënën Prishtina pret Beroen


22 October, 2021 @16:43

Dueli i tretë për Prishtinën në kuadër të BIBL do të luhet të hënën më 25 tetor, kur bardhekaltërit presin ekipin bullgar Beroe.

Prishtina ka humbur dy ndeshjet e para të fazës grupore, nga Akademik dhe TFT, ndërsa tash është në radhë ndeshja e tretë dhe kërkimi i fitores së parë për kryeqytetasit vazhdon.

Dueli luhet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve me fillim prej orës 19:00 ndërsa do të referohet nga Haris Bijedic, Aleksandar Pavlov dhe Alija Ferevski.

Beroe në anën tjetër ka zhvilluar dy ndeshje dhe ka shënuar një fitore e një humbje në proces.


TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (VII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (VII)

22/10/21 @ 15:12

NIS LIGA UNIKE

Nesër dhe pasnesër duelet e para të edicionit të Ligës Unike

Liga Unike

Nesër dhe pasnesër duelet e para të edicionit të Ligës Unike

22/10/21 @ 14:08

SEMSETTIN BAS

Trajneri i Pejës tregon kundërshtarët më të rrezikshëm në Superligë

FBK Superliga

Trajneri i Pejës tregon kundërshtarët më të rrezikshëm në Superligë

21/10/21 @ 23:47

ADIS BECIRAGIC

Me kaq lojtarë, është dhënë më shumë se maksimumi

FBK Superliga

Me kaq lojtarë, është dhënë më shumë se maksimumi

21/10/21 @ 23:39

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Ylli

FBK Superliga

Highlights: Peja - Ylli

21/10/21 @ 22:14

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Prizreni

21/10/21 @ 21:38

TFT - PRISHTINA

BIBL: TFT nga Shkupi mposhtë Prishtinën

Balkan League

BIBL: TFT nga Shkupi mposhtë Prishtinën

19/10/21 @ 20:44

BIBL

TFT - Prishtina, mbyllet pjesa e parë

Balkan League

TFT - Prishtina, mbyllet pjesa e parë

19/10/21 @ 19:46

DUELI I RADHËS PËR ISH KAMPIONIN E BIBL

Prishtina sonte mysafire në Shkup

Balkan League

Prishtina sonte mysafire në Shkup

19/10/21 @ 14:08

PRISHTINA - AKADEMIK

Pas pauzës 4 vjeçare, Prishtina rikthehet me humbje në BIBL

Balkan League

Pas pauzës 4 vjeçare, Prishtina rikthehet me humbje në BIBL

12/10/21 @ 20:50

PRISHTINA - AKADEMIK

Ngushtohet epërsia në dy pikë, mbyllet pjesa e parë

Balkan League

Ngushtohet epërsia në dy pikë, mbyllet pjesa e parë

12/10/21 @ 19:47

PRISHTINA - AKADEMIK

Ç1: Prishtina me epërsi dyshifrore në çerekun e parë

Balkan League

Ç1: Prishtina me epërsi dyshifrore në çerekun e parë

12/10/21 @ 19:12

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Akademik

Balkan League

Pesëshet e para: Prishtina - Akademik

12/10/21 @ 18:53

BILETAT

Prishtina e gatshme për të hapur sezonin në BIBL

Balkan League

Prishtina e gatshme për të hapur sezonin në BIBL

11/10/21 @ 14:51

LAJMI I FUNDIT

Klubi nga Kosova largohet nga BIBL 21/22

Balkan League/International

Klubi nga Kosova largohet nga BIBL 21/22

06/10/21 @ 12:52

KARAGAÇ

Peja hap stinorin në BIBL

Balkan League

Peja hap stinorin në BIBL

30/09/21 @ 16:39


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League