Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF BASHKIMI

Vazhdojnë largimet te KBF Bashkimi

Vazhdojnë largimet te KBF Bashkimi


1 December, 2021 @22:41

Skuadra nënkampione në Ligën e Femrave, KBF Bashkimi, po vazhdon me largime.

Pas Takyra Gilbert, Janea Barnes dhe Chervelle Cox, kësaj radhe e liroi edhe trajneri turk Tolga Esenci.

Me marrëveshje të dyanshme është liruar trajneri Esenci, derisa u larguan të gjitha përforcimet që janë bërë gjatë verës.

KBF Bashkimi pritet shumë shpejtë ta emërojë trajnerin e ri të skuadrës, derisa nesër do të përballet me Tiranën në kuadër të xhiros së dytë në Ligën Unike.


VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: KBF Prishtina - KBF Penza

Liga Unike

Highlights: KBF Prishtina - KBF Penza

01/12/21 @ 22:18

KBF PRISHTINA - KBF PENZA

Nga disavantazhi prej -21 pikëve, Penza triumfon në derbi

Liga Unike

Nga disavantazhi prej -21 pikëve, Penza triumfon në derbi

01/12/21 @ 22:09

RAHOVECI - PRISHTINA

Vreshtarët bindshëm ndaj Prishtinës, vjen fitorja pas 3 humbjeve rresht

FBK Superliga

Vreshtarët bindshëm ndaj Prishtinës, vjen fitorja pas 3 humbjeve rresht

01/12/21 @ 21:23

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç3: Rahoveci ruan epërsinë

FBK Superliga

Ç3: Rahoveci ruan epërsinë

01/12/21 @ 20:35

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Ylli - Drita

FBK Superliga

Highlights: Ylli - Drita

01/12/21 @ 20:17

RAHOVECI - PRISHTINA

Ngritet epërsia në Mizahir Isma

FBK Superliga

Ngritet epërsia në Mizahir Isma

01/12/21 @ 19:55

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç1: Rezultati i ngushtë pas 10 minutave (Rahoveci-Prishtina)

FBK Superliga

Ç1: Rezultati i ngushtë pas 10 minutave (Rahoveci-Prishtina)

01/12/21 @ 19:29

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Prishtina

FBK Superliga

Pesëshet e para: Rahoveci - Prishtina

01/12/21 @ 19:00

KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi ka larguar edhe një basketbolliste nga skuadra

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi ka larguar edhe një basketbolliste nga skuadra

30/11/21 @ 17:01

DUELET E JAVËS

Derbi kosovar në Ligën Unike

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Derbi kosovar në Ligën Unike

30/11/21 @ 11:41

KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Çereku i dytë vendimtar, Penza përsëri triumfon në derbi

FBK Liga e Femrave

Çereku i dytë vendimtar, Penza përsëri triumfon në derbi

29/11/21 @ 21:44

KBF KASTRIOTI - KBF TREPÇA

Jeffries me 55 pikë, fitorja e dytë për Trepçën

FBK Liga e Femrave

Jeffries me 55 pikë, fitorja e dytë për Trepçën

27/11/21 @ 18:25

KBF PRISHTINA - KBF VËLLAZNIMI

E teta rresht për KBF Prishtinën

FBK Liga e Femrave

E teta rresht për KBF Prishtinën

26/11/21 @ 20:25

FLAMURTARI - PENZA

Penza triumfon në Vlorë

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Penza triumfon në Vlorë

25/11/21 @ 19:09

NDESHJA DIREKT

Ndeshja Norvegjia-Kosova direkt në Youtube

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës/FBK Superliga U18/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Ndeshja Norvegjia-Kosova direkt në Youtube

25/11/21 @ 11:14

PENZA

Kampionja përforcohet me armerikanen Rhein Beamon

FBK Liga e Femrave

Kampionja përforcohet me armerikanen Rhein Beamon

24/11/21 @ 18:16

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (VII)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (VII)

23/11/21 @ 22:02

KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi përforcohet me dy amerikane

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi përforcohet me dy amerikane

23/11/21 @ 17:38


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave