Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - PRISHTINA

Ylli në epërsi pas pjesës së parë

Ylli në epërsi pas pjesës së parë


17 October, 2021 @19:53

Skuadra e Yllit ka bërë dallimin në çerek të dytë të ndeshjes (23-14) dhe ka marrë epërsinë 10-pikëshe pas pjesës së parë të përfunduar në finalen e Superkupës Mbarëkombëtare, 40-30.

Erjon Kastrati me 12-pikë është më efikasi në ndeshje për momentin.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike