Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: VLLAZNIA-YLLI

Ylli përmbys epërsinë e shkodranëve

Ylli përmbys epërsinë e shkodranëve


24 October, 2021 @20:19

Skuadra e Yllit ka nisur shumë mirë çerekun e tretë të ndeshjes ndaj Vllaznisë dhe ka arritur që të përmbys rezultatin për të hyrë në çerekun e fundit në epërsi.

Suharekasit kanë kaluar në dhjetë-minutëshin e tretë të ndeshjes 9-17 për të mbyllë këtë 30 minutat e lojës me 51-54.

Raporti i plotë, pas ndeshjes


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike