Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUTBOLLISTI I KOSOVËS

Altin Zeqiri bën mrekulli te Lahti

Altin Zeqiri bën mrekulli te Lahti


21 April, 2022 @19:02

Futbollisti i Kosovës U21, Altin Zeqiri, ka shënuar një gol të mrekullueshëm për ekipin e tij ku luan, Lahti në Finlandë.

Zeqiri, që luan si krah i majtë në ekip dhe ka të regjistruara tetë paraqitje me Kosovën U21 ka bërë një solo-depërtim për të shënuar për epërsinë 0-2 të Lahtit.

Altini i lindur në Espoo të Finlandës aktualisht është 21-vjeçar dhe po ngritet çdo ditë me lojën e tij.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova