Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISH-SULMUESI I TREPÇËS'89

Arb Manaj në elitën kroate

Foto: slavenbelupo/fb

Arb Manaj në elitën kroate


26 July, 2022 @17:39

Ish-sulmuesi i Trepçës’89, Arb Manaj, është prezentuar sot te ekipi i elitës kroate, Slaven Belupo.

Manaj ka nënshkruar kontratë 2-vjeçare me mundësi vazhdimi.

Ai kishte dalë prej Trepçës’89 te skuadra turke Ankara Keçiörengucu, pastaj Bandirmaspor dhe Balikesirspor.

Në deklaratën e tij dhënë për faqen zyrtare të ekipit të tij të ri ai ka thënë:

“Jam i lumtur që kam nënshkruar me Slavenin. Jam i njoftuar me ekipin dhe ligën. Besoj që do të përshtatem shpejt me ekipin dhe do të ndihmoj në rezultate.”


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga