Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - KLAKSVIK

Ballkani - Klaksvik, 11-shet startuese

Foto: B.R

Ballkani - Klaksvik, 11-shet startuese


4 August, 2022 @18:49

Në “Fadil Vokrri” të Prishtinës, sonte Ballkani e pret skuadrën Klaksvik nga Ishujt Faroe.

Takimi është i vlefshëm për fazën kualifikuese drejt grupeve të Conference League, e skuadrat startojnë kështu:

BALLKANI: Ljuljanovic; Armend Thaqi, Dellova, Astrit Thaqi, Abazi; Korenica, Kuc, Emërllahu; Gripshi, Rrahmani, Krasniqi.

KLAKSVIK: Rosenorn; Da Silva, Faoro, Vatnsdal, Joensen; Mikkelsen, Pavlovic, Andreasen, Bjartalio; Klettskard, Kronberg.

Ndeshja fillon në ora 20:00.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League