Të gjitha lajmet

BEROE - BASHKIMI

Beroe vs. Bashkimi, pesëshet startuese

TOPSPORTI / ARKIV

Beroe vs. Bashkimi, pesëshet startuese

24 January, 2019 @17:24

Pak para ndeshjes, janë publikuar pesëshet startuese të Beroes dhe Bashkimit, të cilat sonte ndeshen me fillim nga ora 17:30 në kuadër të BIBL-së.

BEROE: A.Yanev, E.Vasilev, N.Stoyanov, J.White, T.Coggins.

BASHKIMI: S.Haney, J.Capps, E.Iljazi, M.Martin, L.Wafford.

PARA DUELIT NË SHKODËR

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Vllaznia-Peja

Foto: KBVllaznia/fb

24 February, 2020 @12:56

Nga klubi i Vllaznisë së Shkodrës, pjesëmarrës në BIBL, kanë bërë të ditur se sot kanë dalë në shitje biletat…

KB VLLAZNIA

Vllaznia largon basketbollistin Perine, premton përforcime

Foto: KB Vllaznia

11 February, 2020 @19:45

Bryquis Perine nuk do të jetë më pjesë e Vllaznisë nga Shkodra. Klubi shkodran sot ka njoftuar që basketbollisti në…

DUELET E FAZËS SË RADHËS

BIBL vazhdon pas dy javësh me duelin Vllaznia-Peja

Foto: KBPeja/fb

10 February, 2020 @19:40

Pasi që ka përfunduar faza e parë e garave në BIBL, skuadrat do të ndeshen edhe njëherë mes vete, varësisht…

KB PEJA

KB Peja zyrtarizon trajnerin e mirënjohur turko-boshnjak

9 February, 2020 @19:54

Pas largimit të trajnerit Jeronimo Sarin, Peja e ka gjetur zëvendësuesin e tij. Para pak minutave klubi pejan njoftoi që…

IBRI - RAHOVECI

Rahoveci mposht Ibrin, kap pozitën e tretë

6 February, 2020 @19:04

Nënkampioni i Superligës së Kosovës, Rahoveci, në ndeshjen e fundit të fazës së parë në kuadër të Ligës Ballkanit, duke…

Të gjitha lajmet nga Balkan League