Të gjitha lajmet

NDESHJA E FUNDIT PARAKUALIFIKUESE

Biletat për Kosova-Rumania

Foto: fiba.basketball

Biletat për Kosova-Rumania

Teksti: FBK

14 February, 2019 @14:48

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) njofton opinionin sportdashës së biletat për ndeshjen Kosova – Rumania që do të zhvillohet më 24 shkurt në Prishtinë do të dalin në shitje më 23 shkurt.

Çmimi i biletave do të jetë 2 Euro, ndërsa për bileta VIP do të jetë 10 Euro.

Dueli Kosovë-Rumani i takon Grupit B të parakualifikimeve për Eurobasket 2021.

TABELA AKTUALE

Ndeshja do të zhvillohet më 24 shkurt duke filluar nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Biletat do të shiten para Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë tek obelisku “NEWBORN”.

Për orën e saktë të shitjes së biletave më 23 dhe 24 shkurt, FBK do të njoftoj opinionin gjatë javës së ardhshme.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga