Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Challandes e fton Jasharin për ndeshjen me Spanjën

Challandes e fton Jasharin për ndeshjen me Spanjën


Teksti: FFK

6 September, 2021 @12:08

Duke pasur parasysh se Lirim Kastrati dhe Besar Halimi nuk do të kenë të drejtë paraqitjeje në ndeshjen e radhës kualifikuese për Botërorin “Katari 2022” kundër Spanjës për shkak të pezullimit me kartonë, përzgjedhësi i Kombëtares, Bernard Challandes ka vendosur që për këtë ndeshje ta ketë në grumbullim mesfushorin e Dritës, Muharrem Jashari.

Dardanët, sot, do të kenë vetëm rigjenerim në hotel, pasi lojtarët që nuk u aktivizuan në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Greqisë dhe ata që hyrën si zëvendësueses kanë bërë stërvitje mbrëmë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror