Të gjitha lajmet

FINALJA E KUPËS

Deklarata e Munishit para finales

Deklarata e Munishit para finales

29 July, 2020 @11:36

Para finales së Kupës, për Supersport është shprehur Ismet Munishi, trajneri i Ballkanit.

“Normalisht që presioni më i madh është te Prishtina dhe kjo bën që ne të jemi më të qetë.

Me çdo kusht do të tentojmë maksimumin, që ta arrijmë qëllimin tonë.” - u shpreh Munishi.

Më tutje, trajneri në fjalë foli edhe për të ardhmen e tij.

“Sa i përket meje, unë dua të qëndroj te Ballkani. Jam shumë i lumtur këtu. Kjo varet edhe nga presidenti, nëse e dëshiron vazhdimin e bashkëpunimit apo jo, por sa i përket meje, unë do të qëndroj te Ballkani, përkundër ofertave që kam.”

Ndeshja finale mes Prishtinës dhe Ballkanit luhet sot (29 korrik) me fillim nga ora 17:45.

MEDIA TALK

Galatasaray po përgatit ofertë për Baftiun

Foto: FCBallkani/fb

29 July, 2020 @11:08

Pas 19 golave të shënuara, arritjes në finale të Kupës së Kosovës dhe lojërave të treguara, Blend Baftiu është bërë…

FINALJA E KUPËS

Finalja e Kupës, përballjet direkte mes dy skuadrave

29 July, 2020 @11:05

Me fillim nga ora 17:45, sot Prishtina dhe Ballkani përballen mes vete në finalen e Kupës së Kosovës. Prishtina luan…

FERONIKELI

Feronikeli nënshkruan me mesfushorin malazez

FOTO / Feronikeli

28 July, 2020 @19:28

Skuadra nga Drenasi, Feronikeli, ka zyrtarizuar përforcimin e parë për stinorin 2020/21. Nikli ka nënshkruar kontratë me mesfushorin malazez, Marko…

PLISAT

Prishtina frikëson me statistika para finales

28 July, 2020 @16:53

Skuadra e Prishtinës para pak çastesh ka lëshuar një njoftim statistikor në faqen e saj të Facebookut, ku bën të…

DUKAGJINI

Skadon kontrata, Memaj ndahet nga ekipi i tij

28 July, 2020 @16:25

Memaj në një njoftim në llogarinë e tij personale në Facebook, ka bërë të ditur se i ka përfunduar kontrata…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga