Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA 2-1 PRISHTINA

Drenica përmbys Prishtinën në fund

Foto: Hilli/DrenicanFokus/fb

Drenica përmbys Prishtinën në fund


18 September, 2022 @18:52

Pas gabimeve në mbrojtje, përkundër lojës së mirë në pjesë të parë, Prishtina është mposhtur nga Drenica në Bajram Aliu, 2-1 [Zenel Gavazaj 79’, Armend Abazi 85pen. - Genc Hamiti 52]

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga