Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA - DRITA

Drita fiton me rezultat zyrtar

Drita fiton me rezultat zyrtar


7 April, 2021 @23:47

Drita sot ka mposhtur Vushtrrinë me rezultat zyrtar 0-20.

Skuadra e Vushtrrisë nuk doli në ndeshje dhe fitorja i takoi Dritës, kurse Vushtrrisë nuk i takoi as pika e humbësit (-1) nga kjo ndeshje shkaku i rezultatit zyrtar.

TABELA AKTUALE

Drita e përfundoi stinorin e rregullt me 17 fitore e 1 humbje.


FERONIKELI - LIPJANI

Lipjani bie në Ligën e Dytë

FBK Liga e Parë

Lipjani bie në Ligën e Dytë

07/04/21 @ 23:40

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Prishtina - Ylli

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Prishtina - Ylli

07/04/21 @ 23:04

BIBL

Treshja kosovare referoi në super ndeshjen e BIBL

Balkan League

Treshja kosovare referoi në super ndeshjen e BIBL

07/04/21 @ 22:54

LIGA UNIKE

Çiftet gjysmëfinaliste dhe orari i ndeshjeve në Ligën Unike

Liga Unike

Çiftet gjysmëfinaliste dhe orari i ndeshjeve në Ligën Unike

07/04/21 @ 21:48

PAS NDESHJES

Trajneri i Goga Basket: Ëndrra u bë realitet

Liga Unike

Trajneri i Goga Basket: Ëndrra u bë realitet

07/04/21 @ 21:14

SIGAL PRISHTINA - GOLDEN EAGLE YLLI

Ylli në gjysmëfinale, mposhtë Prishtinën e përgjysmuar

Liga Unike

Ylli në gjysmëfinale, mposhtë Prishtinën e përgjysmuar

07/04/21 @ 20:25

Ç2: PRISHTINA - YLLI

Pjesa e parë mbyllet me treshen e shënuar nga Wilbekin

Liga Unike

Pjesa e parë mbyllet me treshen e shënuar nga Wilbekin

07/04/21 @ 19:35

PLAY OFF - LIGA E PARË

Istogu një hap larg finales

FBK Liga e Parë

Istogu një hap larg finales

12/04/21 @ 19:22

PLAY OFF - LIGA E PARË

RC Cola Drita me fitore të vështirë në ndeshjen e parë të Play Off-it

FBK Liga e Parë

RC Cola Drita me fitore të vështirë në ndeshjen e parë të Play Off-it

12/04/21 @ 19:05

PLAY OFFI

Sot fillojnë gjysmëfinalet e Play Offit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Sot fillojnë gjysmëfinalet e Play Offit në Ligën e Parë

12/04/21 @ 11:39

PLAY OFFI

Caktohen çiftet e Play Offit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Caktohen çiftet e Play Offit në Ligën e Parë

08/04/21 @ 23:36

AS PRISHTINA - MH PRISHTINA

Bileta e fundit e Play Offit i takoi MH Prishtinës

FBK Liga e Parë

Bileta e fundit e Play Offit i takoi MH Prishtinës

08/04/21 @ 23:13

NEW BASKET - MEGASPORTS

New Basket fiton por mbetet jashtë Play Offit

FBK Liga e Parë

New Basket fiton por mbetet jashtë Play Offit

08/04/21 @ 23:02

FERONIKELI - LIPJANI

Lipjani bie në Ligën e Dytë

FBK Liga e Parë

Lipjani bie në Ligën e Dytë

07/04/21 @ 23:40

ISTOGU - PRISHTINA E RE

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

FBK Liga e Parë

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

06/04/21 @ 21:05

LIGA e PARË

Caktohet orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Caktohet orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

05/04/21 @ 13:17

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (XVII)

FBK Liga e Parë

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (XVII)

04/04/21 @ 22:27


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë