Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERONIKELI - LIPJANI

Lipjani bie në Ligën e Dytë

Lipjani bie në Ligën e Dytë


7 April, 2021 @23:40

Feronikeli e mposhti Lipjanin me rezultat 95-86 në xhiron e fundit të Ligës së Parë.

Me këtë humbje, Lipjani do të garonë në stinorin e ardhshëm në Ligën e Dytë.

TABELA AKTUALE

Feronikeli aktualisht është në pozitën e tetë me një ndeshje më shumë me 4 fitore e 14 humbje, dhe i nevojitet humbja e Megasportsit për të shpëtuar edhe nga Play Outi.

Lipjani e përfundoi stinorin me 2 fitore e 16 humbje.


VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Prishtina - Ylli

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Prishtina - Ylli

07/04/21 @ 23:04

BIBL

Treshja kosovare referoi në super ndeshjen e BIBL

Balkan League

Treshja kosovare referoi në super ndeshjen e BIBL

07/04/21 @ 22:54

LIGA UNIKE

Çiftet gjysmëfinaliste dhe orari i ndeshjeve në Ligën Unike

Liga Unike

Çiftet gjysmëfinaliste dhe orari i ndeshjeve në Ligën Unike

07/04/21 @ 21:48

PAS NDESHJES

Trajneri i Goga Basket: Ëndrra u bë realitet

Liga Unike

Trajneri i Goga Basket: Ëndrra u bë realitet

07/04/21 @ 21:14

PAS NDESHJES

Trajneri i Tiranës tregon arsyet e humbjes në çerekfinale

Liga Unike

Trajneri i Tiranës tregon arsyet e humbjes në çerekfinale

07/04/21 @ 20:57

SIGAL PRISHTINA - GOLDEN EAGLE YLLI

Ylli në gjysmëfinale, mposhtë Prishtinën e përgjysmuar

Liga Unike

Ylli në gjysmëfinale, mposhtë Prishtinën e përgjysmuar

07/04/21 @ 20:25

Ç3: PRISHTINA - YLLI

Ylli arrin epërsinë maksimale përballë Prishtinës

Liga Unike

Ylli arrin epërsinë maksimale përballë Prishtinës

07/04/21 @ 20:15

Ç2: PRISHTINA - YLLI

Pjesa e parë mbyllet me treshen e shënuar nga Wilbekin

Liga Unike

Pjesa e parë mbyllet me treshen e shënuar nga Wilbekin

07/04/21 @ 19:35

Ç1: PRISHTINA - YLLI

Ylli me epërsi në çerekun e parë

Liga Unike

Ylli me epërsi në çerekun e parë

07/04/21 @ 19:16

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Goga Basket - Tirana

Liga Unike

Highlights nga ndeshja Goga Basket - Tirana

07/04/21 @ 19:13

PLAY OFF - LIGA E PARË

Istogu një hap larg finales

FBK Liga e Parë

Istogu një hap larg finales

12/04/21 @ 19:22

PLAY OFF - LIGA E PARË

RC Cola Drita me fitore të vështirë në ndeshjen e parë të Play Off-it

FBK Liga e Parë

RC Cola Drita me fitore të vështirë në ndeshjen e parë të Play Off-it

12/04/21 @ 19:05

PLAY OFFI

Sot fillojnë gjysmëfinalet e Play Offit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Sot fillojnë gjysmëfinalet e Play Offit në Ligën e Parë

12/04/21 @ 11:39

PLAY OFFI

Caktohen çiftet e Play Offit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Caktohen çiftet e Play Offit në Ligën e Parë

08/04/21 @ 23:36

AS PRISHTINA - MH PRISHTINA

Bileta e fundit e Play Offit i takoi MH Prishtinës

FBK Liga e Parë

Bileta e fundit e Play Offit i takoi MH Prishtinës

08/04/21 @ 23:13

NEW BASKET - MEGASPORTS

New Basket fiton por mbetet jashtë Play Offit

FBK Liga e Parë

New Basket fiton por mbetet jashtë Play Offit

08/04/21 @ 23:02

VUSHTRRIA - DRITA

Drita fiton me rezultat zyrtar

FBK Liga e Parë

Drita fiton me rezultat zyrtar

07/04/21 @ 23:47

ISTOGU - PRISHTINA E RE

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

FBK Liga e Parë

Istogu e mbyll stinorin e rregullt me fitore

06/04/21 @ 21:05

LIGA e PARË

Caktohet orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Caktohet orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

05/04/21 @ 13:17

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (XVII)

FBK Liga e Parë

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (XVII)

04/04/21 @ 22:27


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë