Të gjitha lajmet

GJENDJE EMERGJENTE

Edhe KZJ mobilizohen për Shqipërinë

Edhe KZJ mobilizohen për Shqipërinë

26 November, 2019 @13:27

Vazhdon mobilizimi i tifozërive të klubeve të Kosovës për atë që po ndodh në Shqipëri.

Ndihmë së fundi kanë ofruar edhe Kuqezinjtë e Jakovës, tifogrupi gjakovar.

Postimi i tyre i plotë në Facebook:

Bashkëndjejmë dhe solidarizohemi me nënën në katastrofen natyrore që goditi naten e mbrëmshme!

KUQEZINJËT E JAKOVËS ofrojmë veshëmbathje ushqim dhe strehim për vëllezërit dhe motrat tona!

Pika e grumbullimit ne zyret e KVRL ne çarshi të vjeter

Zoti qoftë me Shqipërinë dhe shqiptarët!”

GJENDJE EMERGJENTE

Plisat ftojnë për ndihmë Shqipërisë deri në ora 15:00

26 November, 2019 @12:10

Tifogrupi i klubeve të Prishtinës dhe kombëtares shqiptare, Plisat, përmes një komunikate në llogarinë e tyre në Facebook ka bërë…

KOMUNIKATA

TKZ mobilizohet për ndihmë në vendet e prekura nga termetet e fundit

26 November, 2019 @12:03

Tifozat Kuq e Zi janë mobilizuar pas termeteve në Shqipëri, që morën jetën e deri tash 8 personave dhe lanë…

SPECIALE

Shqipërinë, vetëm një fitore e ndau nga PlayOffi i Ligës së Kombeve drejt EURO 2020

22 November, 2019 @22:11

Kishte nisur epoka e Christian Panuccit me kuqezinjtë, ndërsa starti i mirë i tyre me fitore në Ligë të Kombeve…

SHQIPËRIA - FRANCA

Përurohet “Arena Kombëtare”, Shqipëria e pafuqishme ndaj kampionit botëror

Foto: F.SH

17 November, 2019 @22:39

Në përballjen e parë në stadiumin e renovuar, Shqipëria është mposhtur me rezultal 0-2 nga kampioni i Botës, Franca, në…

SHQIPËRIA - FRANCA

Përfundon pjesa e parë, epërsi e dyfishtë e Francës

17 November, 2019 @21:36

Pas 45 minutave lojë në “Arena Kombëtare”, rezultati mes Shqipërisë dhe Francës shënon 0-2. Tolisso me kokë (9’) shënoi i…

Të gjitha lajmet nga Kombëtarja