Të gjitha lajmet

ÇEREKU I PARË: VËLLAZNIMI - FERONIKELI

Epërsi e ekipit gjakovar

TOPSPORTI/ A. P.

Epërsi e ekipit gjakovar

18 April, 2019 @19:19

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së dytë të serisë finale të PlayOffit të Ligës së Parë të Kosovës në Shani Nushi të Gjakovës.

Edmond Kryeziu është treguar deri tash më i miri te Vëllaznimi, duke shënuar 13 pikë, derisa te Feronikeli po dallohet amerikani Desmond Gattis me 8 të shënuara.

Çereku i parë i ndeshjes ka përfunduar me rezultat 27-17.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga