Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21


8 June, 2021 @16:30

Kombëtarja U21 e Shqipërisë sot do të luajë ndeshjen miqësore kundër moshatarëve të Bullgarisë.

Ndeshja fillon nga ora 18:30.

Përzgjedhësi Alban Bushi në këtë ndeshje do të dalë me këtë përbërje: Vokli Laroshi, Sergio Kalaj, Redon Dragoshi, Nikolas Smajlaj, Tedi Cara, Anis Mehmeti, Mario Gjata, Mark Bushaj, Marsel Ismajlgeci, Kosta Vangjeli, Albion Marku.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja