Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Arbëria

Formacionet zyrtare: Gjilani - Arbëria


6 March, 2021 @12:32

Caktohen 11-shet startuese të Gjilanit dhe Arbërisë.

GJILANI: Koliçi, Hila, Hajdari, Dallku, Razak, Nikaç, Useini, Musolli, Veliu, Fustar, Progni

ARBËRIA: Thaqi, Arrabal, Hyseni, Avdulli, Pira, Zabërgja, Bahtiri, Llugiqi, Bruqi, Kryeziu, Hot.


RUSIA

Bernard Berisha startues ndaj gjigandit CSKA Moska

International/Sportistë shqiptarë në botë

Bernard Berisha startues ndaj gjigandit CSKA Moska

06/03/21 @ 11:47

PRISHTINA - LLAPI

Llapi sot me fanellat e kuqe

FFK Superliga

Llapi sot me fanellat e kuqe

06/03/21 @ 11:36

VITIA - DARDANA

Vitia s’ka “kredi” për gabim, pret Dardanën

FFK Liga e parë

Vitia s’ka “kredi” për gabim, pret Dardanën

06/03/21 @ 11:33

REFERIMI NË DERBI

Derbi prizrenas gjykohet nga FIFA referi

FFK Liga e parë

Derbi prizrenas gjykohet nga FIFA referi

06/03/21 @ 11:30

2 KORRIKU - VLLAZNIA

2 Korriku për pozitën e katërt

FFK Liga e parë

2 Korriku për pozitën e katërt

06/03/21 @ 11:22

KEK-u - RAMIZ SADIKU

Elektricistët dhe industrialistët në luftë për pikë jetike

FFK Liga e parë

Elektricistët dhe industrialistët në luftë për pikë jetike

06/03/21 @ 11:14

SHORTI I KUPËS TE FEMRAT

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës te femrat

FFK Liga e parë

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës te femrat

06/03/21 @ 11:00

DUKAGJINI

Zyrtare: Ahmed Januzi kalon te Dukagjini

FFK Superliga

Zyrtare: Ahmed Januzi kalon te Dukagjini

26/07/21 @ 11:25

BALLKANI

Ballkani luan miqësore me skuadrën nga Superliga Turke

FFK Superliga

Ballkani luan miqësore me skuadrën nga Superliga Turke

26/07/21 @ 00:47

MIQËSORE

Gjilani pëson në miqësore

FFK Superliga

Gjilani pëson në miqësore

25/07/21 @ 21:00

BALLKANI

Isufi: Ballkani është kampion moral

FFK Superliga

Isufi: Ballkani është kampion moral

24/07/21 @ 23:21

ZYRTARE

Ish-braziliani i Kukësit e Niklit, përforcon Dukagjinin

FFK Superliga/Transfere

Ish-braziliani i Kukësit e Niklit, përforcon Dukagjinin

24/07/21 @ 11:17

MIQËSORE

Gjilani me rezultat minimal fiton në miqësore

FFK Superliga

Gjilani me rezultat minimal fiton në miqësore

23/07/21 @ 20:48

TE DRITA

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

Conference League/FFK Superliga/International

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

23/07/21 @ 07:34

STATISTIKA TË PËRGJITHSHME NGA NDESHJA

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

Conference League/FFK Superliga/International

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

22/07/21 @ 23:41

DRITA 0-0 FEYENOORD

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

Conference League/FFK Superliga

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

22/07/21 @ 23:00

MIQËSORE

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

22/07/21 @ 20:09


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga