Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: San Marino - Shqipëria

Formacionet zyrtare: San Marino - Shqipëria


31 March, 2021 @19:26

Janë caktuar formacionet zyrtare të ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Botëror, San Marino - Shqipëria.

Ndeshja fillon në ora 20:45.

San Marino: Benedettini; Fabbri, Simoncini, Rossi, Palazzi, Manuel Battistini; Tomassini, Golinucci, Mularoni; Nanni, Berardi

Shqipëria: Strakosha; Arlind Ajeti, Berat Gjimshiti, Elseid Hysaj, Frederic Veseli; Ledian Memushaj, Ylber Ramadani, Keidi Bare; Ermir Lenjani, Rey Manaj, Armando Broja


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror