Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Spanja - Kosova

Formacionet zyrtare: Spanja - Kosova


31 March, 2021 @19:31

Janë bërë publike formacionet zyrtare të ndeshjes Spanja - Kosova.

Dardanët në këtë paraqitje do të dalin me formacion më defansiv në krahasim me ndeshjet e kaluara, ndërsa nga zgjedhjet e befasishme të përzgjedhësit Bernard Challandes është lënia anash e Arbër Zenelit.

Spanja: Unai Simon; Eric Garcia, I. Martinez, M. Llorente, Alba; Busquets, Koke, Pedri; F.Torres, Dani Olmo, Morata

Kosova: Samir Ujkani; Fidan Aliti, Ibrahim Dresevic, Mërgim Vojvoda, Benjamin Kololli, Florent Hadërgjonaj; Hekuran Kryeziu, Besar Halimi, Bersant Celina; Milot Rashica, Vedat Muriqi


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror