Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE: SHQIPËRIA - ANDORRA

11-she eksperimentale nga Reja në ndeshjen e fundit

11-she eksperimentale nga Reja në ndeshjen e fundit


15 November, 2021 @19:28

Shqipëria ka publikuar 11-shen startuese për ndeshjen e fundit kualifikuese drejt Botërorit të Katarit, ndërsa kuqezinjtë nëse e mposhtin sonte Andorrën do të sigurojnë pozitën e tretë në grup.

Edy Reja pas disfatës turpëruese nga Anglia 5-0, për këtë ndeshje ka vendosur në fushë një 11-she shumë më tjetër sesa në atë përballje.

SHQIPËRIA:

Thomas Strakosha;
Enea Mihaj, Kastriot Dermaku, Erjon Hoxhallari, Elseid Hysaj (kap.);
Odise Roshi, Ylber Ramadani, Qazim Laçi;
Taulant Seferi, Myrto Uzuni, Endri Çekiçi.

ANDORRA:

Gomes; Garcia, Llovera, Alavedra, Cervos, San Nicolas; Martinez, Vieira, Pujol, Alaez; Rosas.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror