Të gjitha lajmet

FINALJA E KUPËS SË SHQIPËRISË

Goga triumfon dhe fiton Kupën e Shqipërisë

Foto: AS GogaBasket/fb

Goga triumfon dhe fiton Kupën e Shqipërisë

4 February, 2020 @20:20

Pas një ndeshjeje me rikthime në rezultat, ka qenë ekipi i Afrim Bilallit, Goga Basket që ka triumfuar dhe ka fituar Kupën e Shqipërisë.

Goga Basket edhe pse ishte në disvantazh gjatë pjesës së parë, ka arritur të rikthehet në pjesë të dytë për të mposhtur Vllazninë e Darko Vujacicit dhe për ta fituar Kupën, në përballjen e posa përfunduar në Feti Borova të Tiranës, 80-70 [14-19, 20-25, 36-31 dhe 24-14].

WATCH LIVE

Shiko drejtpërdrejtë Portugalia-Shqipëria

20 February, 2020 @19:55

Në vegëzën mëposhtë mund të shihni përmes YouTube kanalit drejtpërdrejtë ndeshjen parakualifikuese për Botërorin 2023, Portugalia - Shqipëria.

Ç1: PORTUGALIA - SHQIPËRIA

Shqipëria në epërsi pas çerekut të parë

20 February, 2020 @19:52

Kuqezinjtë kanë kryer çerekun e parë të ndeshjes së parë parakualifikuese të tyre për Botërorin 2023 në epërsi. Me…

FORMACIONET STARTUESE

5-shet e para: Portugalia-Shqipëria

20 February, 2020 @19:35

Pak para fillimit të ndeshjes, këto janë pesëshet e para në përballjen parakualifikuese për Botërorin 2023, ndërmjet Portugalisë dhe Shqipërisë.…

LISTA PËRFUNDIMTARE E KOSOVËS

Cilët lojtarë mbushën syrin e Marmarinos?! Kush mbeti jashtë listës përfundimtare?

Fotot: FBK/fb

19 February, 2020 @17:46

Selektori i ri i Kosovës, Christos Marmarinos, ka bërë përzgjedhjen e tij për listën përfundimtare të basketbollistëve të regjistruar për…

DUELET PARAKUALIFIKUESE

Terminet e stërvitjeve të Kosovës, nesër grumbullimi i parë

Foto: FBK

16 February, 2020 @16:35

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll do të bëj grumbullimin e parë të saj për këtë vit nesër, ku për herë…

Të gjitha lajmet nga International