Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPANJA - KOSOVA

GOOOL! Çfarë goli nga Besar Halimi!

GOOOL! Çfarë goli nga Besar Halimi!


31 March, 2021 @22:14

Besar Halimi e ka ngushtuar epërsinë e Spanjës në 2-1.

Mesfushori kosovar shfrytëzoi daljen e pakontrolluar të portierit spanjoll, për të shënuar me anë të një goditjeje të saktë nga distanca e largët në minutën 70’.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror