Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO: SHQIPËRIA - ANDORRA

GOOOL! Lenjani kalon Shqipërinë në epërsi

GOOOL! Lenjani kalon Shqipërinë në epërsi


25 March, 2021 @21:29

Me golin e Ermir Lenjanit Shqipëria ka kaluar në epërsi me rezultat 0-1 përballë Andorrës në kuadër të kualifikimeve për Botërorin “Katar 2022”.

Goli i Lenjanit erdhi në minutën 41’.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror