Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 5: NETS - CELTICS

Harden me triple-double, Brooklyn në gjysmëfinale

Harden me triple-double, Brooklyn në gjysmëfinale


2 June, 2021 @10:16

Brooklyn Nets, duke e mposhtur Bostonin edhe në ndeshjen e pestë të serisë (123-109), kualifikohet në gjysmëfinale të Play Offit në Konfrencën Lindore.

Si në ndeshjet e kaluara, edhe në këtë ndeshje në skenë ishte treshja e yjeve Harden, Irving dhe Durant.

James Harden shkëlqeu me triple-double prej 34 pikëve, 10 asistimeve e 10 kërcimeve, derisa Kyrie Irving luajti me 25 pikë e Kevin Durant me 24 pikë të tjera.

Te Bostoni Jayson Tatum luajti me 32 pikë, 8 kërcime e 5 asistime.

Brooklyn Nets e eliminoi Boston Celtics me rezultat 4-1 në seri. Në gjysmëfinale do të takohet me Milwaukee Bucks.


FBK

Krerët e FBK-së mbajnë takim me përfaqësuesit e klubeve të Superligës

FBK Superliga

Krerët e FBK-së mbajnë takim me përfaqësuesit e klubeve të Superligës

01/06/21 @ 17:07

KOSOVA - VAJZAT

Senioret për herë të parë në short

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

Senioret për herë të parë në short

01/06/21 @ 12:20

GAME 4: GRIZZLIES - JAZZ

Mitchell shkëlqen, Utah pranë gjysmëfinales

NBA

Mitchell shkëlqen, Utah pranë gjysmëfinales

01/06/21 @ 11:17

GAME 4: WIZARDS - SIXERS

Wizards nuk dorëzohet

NBA

Wizards nuk dorëzohet

01/06/21 @ 10:56

ISH TRAJNERI

Trajneri i dorëhequr i Prishtinës, shpallet trajner i vitit në Sllovaki

FBK Superliga

Trajneri i dorëhequr i Prishtinës, shpallet trajner i vitit në Sllovaki

31/05/21 @ 21:39

GAME 4: MAVS - CLIPPERS

Gjithçka e barabartë në serinë Clippers - Mavs

NBA

Gjithçka e barabartë në serinë Clippers - Mavs

31/05/21 @ 13:16

GAME 4: CELTICS - NETS

104 pikë nga yjet, Brooklyn pranë gjysmëfinales

NBA

104 pikë nga yjet, Brooklyn pranë gjysmëfinales

31/05/21 @ 12:44

GAME 4: LAKERS - SUNS

Suns barazon serinë, Lakers në telashe me Davis

NBA

Suns barazon serinë, Lakers në telashe me Davis

31/05/21 @ 10:51

GAME 5: BUCKS - HAWKS

Bucks pa Giannis, me dominim total i afrohet finales

NBA

Bucks pa Giannis, me dominim total i afrohet finales

02/07/21 @ 11:34

GAME 6: CLIPPERS - SUNS

Suns në finale, për herë të parë nga viti 1993

NBA

Suns në finale, për herë të parë nga viti 1993

01/07/21 @ 09:58

MILWAUKEE BUCKS

Lëndohet Giannis Antetokounmpo

NBA

Lëndohet Giannis Antetokounmpo

30/06/21 @ 10:15

GAME 4: HAWKS - BUCKS

Hawks barazon serinë, telashe për Bucks

NBA

Hawks barazon serinë, telashe për Bucks

30/06/21 @ 10:02

GAME 5: SUNS - CLIPPERS

George kësaj here shpëton skuadrën, ngushtohet seria

NBA

George kësaj here shpëton skuadrën, ngushtohet seria

29/06/21 @ 13:06

GAME 3: HAWKS - BUCKS

Middleton me 20 pikë në çerekun e katërt, Bucks rrëmben epërsinë

NBA

Middleton me 20 pikë në çerekun e katërt, Bucks rrëmben epërsinë

28/06/21 @ 11:54

GAME 4: CLIPPERS - SUNS

George gabon përsëri, Suns afër finales

NBA

George gabon përsëri, Suns afër finales

27/06/21 @ 11:01

GAME 2: BUCKS - HAWKS

Bucks me dominim total, barazon serinë

NBA

Bucks me dominim total, barazon serinë

26/06/21 @ 11:50

GAME 3: CLIPPERS - SUNS

Clippers s’dorëzohet, ngushtohet epërsia në seri

NBA

Clippers s’dorëzohet, ngushtohet epërsia në seri

25/06/21 @ 10:19

GAME 1: BUCKS - HAWKS

Young me rekord, Hawks fillon me fitore finalen e Lindjes

NBA

Young me rekord, Hawks fillon me fitore finalen e Lindjes

24/06/21 @ 12:49


 
Të gjitha lajmet nga NBA