Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 4: GRIZZLIES - JAZZ

Mitchell shkëlqen, Utah pranë gjysmëfinales

FOTO / NBA

Mitchell shkëlqen, Utah pranë gjysmëfinales


1 June, 2021 @11:17

Utah Jazz është 1 fitore larg gjysmëfinaleve të Konferencës Lindore.

Jazz e mposhti Memphis Grizzlies në ndeshjen e katërt me rezultat 113-120.

Donovan Mitchell shkëlqeu me 30 pikë e 8 asistime, derisa u veçuan edhe Jordan Clarkson me 24 pikë dhe Rudy Gobert me 17 pikë të tjera.

Te Memphis Ja Morant u dallua me 23 pikë, 13 asistime e 6 kërcime.

Jazz kaloi në epërsi 3-1 në seri. Ndeshja e pestë do të luhet më 3 qershor nga ora 3:30.


GAME 4: WIZARDS - SIXERS

Wizards nuk dorëzohet

NBA

Wizards nuk dorëzohet

01/06/21 @ 10:56

ISH TRAJNERI

Trajneri i dorëhequr i Prishtinës, shpallet trajner i vitit në Sllovaki

FBK Superliga

Trajneri i dorëhequr i Prishtinës, shpallet trajner i vitit në Sllovaki

31/05/21 @ 21:39

GAME 4: MAVS - CLIPPERS

Gjithçka e barabartë në serinë Clippers - Mavs

NBA

Gjithçka e barabartë në serinë Clippers - Mavs

31/05/21 @ 13:16

GAME 4: CELTICS - NETS

104 pikë nga yjet, Brooklyn pranë gjysmëfinales

NBA

104 pikë nga yjet, Brooklyn pranë gjysmëfinales

31/05/21 @ 12:44

GAME 4: LAKERS - SUNS

Suns barazon serinë, Lakers në telashe me Davis

NBA

Suns barazon serinë, Lakers në telashe me Davis

31/05/21 @ 10:51

GAME 4: HAWKS - KNICKS

Hawks një fitore larg gjysmëfinaleve

NBA

Hawks një fitore larg gjysmëfinaleve

31/05/21 @ 10:05

EUROLEAGUE / FINAL

Historike! Anadolu Efes kampion i Euroleagues

Euroleague

Historike! Anadolu Efes kampion i Euroleagues

30/05/21 @ 22:53

EUROLEAGUE

Kampioni aktual përfundon në pozitën e katërt Euroleaguen

Euroleague

Kampioni aktual përfundon në pozitën e katërt Euroleaguen

30/05/21 @ 21:56

U18

Juniorët e Trepçës shpallen kampionë të Kosovës

FBK Superliga U18

Juniorët e Trepçës shpallen kampionë të Kosovës

30/05/21 @ 14:44

GAME 5: BUCKS - HAWKS

Bucks pa Giannis, me dominim total i afrohet finales

NBA

Bucks pa Giannis, me dominim total i afrohet finales

02/07/21 @ 11:34

GAME 6: CLIPPERS - SUNS

Suns në finale, për herë të parë nga viti 1993

NBA

Suns në finale, për herë të parë nga viti 1993

01/07/21 @ 09:58

MILWAUKEE BUCKS

Lëndohet Giannis Antetokounmpo

NBA

Lëndohet Giannis Antetokounmpo

30/06/21 @ 10:15

GAME 4: HAWKS - BUCKS

Hawks barazon serinë, telashe për Bucks

NBA

Hawks barazon serinë, telashe për Bucks

30/06/21 @ 10:02

GAME 5: SUNS - CLIPPERS

George kësaj here shpëton skuadrën, ngushtohet seria

NBA

George kësaj here shpëton skuadrën, ngushtohet seria

29/06/21 @ 13:06

GAME 3: HAWKS - BUCKS

Middleton me 20 pikë në çerekun e katërt, Bucks rrëmben epërsinë

NBA

Middleton me 20 pikë në çerekun e katërt, Bucks rrëmben epërsinë

28/06/21 @ 11:54

GAME 4: CLIPPERS - SUNS

George gabon përsëri, Suns afër finales

NBA

George gabon përsëri, Suns afër finales

27/06/21 @ 11:01

GAME 2: BUCKS - HAWKS

Bucks me dominim total, barazon serinë

NBA

Bucks me dominim total, barazon serinë

26/06/21 @ 11:50

GAME 3: CLIPPERS - SUNS

Clippers s’dorëzohet, ngushtohet epërsia në seri

NBA

Clippers s’dorëzohet, ngushtohet epërsia në seri

25/06/21 @ 10:19

GAME 1: BUCKS - HAWKS

Young me rekord, Hawks fillon me fitore finalen e Lindjes

NBA

Young me rekord, Hawks fillon me fitore finalen e Lindjes

24/06/21 @ 12:49


 
Të gjitha lajmet nga NBA