Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Bashkimi-Peja

Highlights: Bashkimi-Peja


28 October, 2021 @20:12

Bashkimi ka arritur një fitore të madhe sonte, duke e mposhtur lideren e Superligës, Pejën.

Fitorja e Bashkimit ka ardhur pas një angazhimi të madh të lojtarëve të skuadrës portokallezi, që kanë shfrytëzuar mungesën e Dardan Berishës për të regjistruar fitoren e pestë të stinorit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga