Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Bashkimi - Vëllaznimi

Highlights nga ndeshja Bashkimi - Vëllaznimi


24 January, 2021 @23:53

Bashkimi e mposhti Vëllaznimin në Prizren me rezultat 79-67.

Bashkimi ka bilanc prej 9 fitoreve e 8 humbje, kurse Vëllaznimi prej 4 fitoreve e 13 humbjeve.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

24/01/21 @ 23:56

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Bashkimi - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Bashkimi - Vëllaznimi

24/01/21 @ 23:53

BASHKIMI - VËLLAZNIMI

Bashkimi “zgjohet” në çerekun e katërt, vazhdojnë humbjet te Vëllaznimi

FBK Superliga

Bashkimi “zgjohet” në çerekun e katërt, vazhdojnë humbjet te Vëllaznimi

24/01/21 @ 20:57

BASHKIMI - VËLLAZNIMI

Ç3: Ngushtë rezultati në Prizren

FBK Superliga

Ç3: Ngushtë rezultati në Prizren

24/01/21 @ 20:17

BASHKIMI - VËLLAZNIMI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Bashkimi - Vëllaznimi

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Bashkimi - Vëllaznimi

24/01/21 @ 19:45

PAS NDESHJES

Gezer: Fituam me mbrojtje të përbashkët në fund

FBK Superliga

Gezer: Fituam me mbrojtje të përbashkët në fund

24/01/21 @ 19:26

BASHKIMI - VËLLAZNIMI

Ç1: Bashkimi në epërisi, Omogbo po shkëlqen

FBK Superliga

Ç1: Bashkimi në epërisi, Omogbo po shkëlqen

24/01/21 @ 19:16

FORMACIONET ZYRTARE

Bashkimi-Vëllaznimi, 5-shet startuese

FBK Superliga

Bashkimi-Vëllaznimi, 5-shet startuese

24/01/21 @ 19:06

TREPÇA - YLLI

E treta radhazi, Golden Eagle Ylli përmbys Trepçën

FBK Superliga

E treta radhazi, Golden Eagle Ylli përmbys Trepçën

24/01/21 @ 19:04

TREPÇA - YLLI

Ç3: +9 për Trepçën, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: +9 për Trepçën, edhe 10 minuta lojë

24/01/21 @ 18:23

TREPÇA - YLLI

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Ylli

FBK Superliga

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Ylli

24/01/21 @ 17:50

TREPÇA - YLLI

Ç1: 6 epërsia në Mitrovicë

FBK Superliga

Ç1: 6 epërsia në Mitrovicë

24/01/21 @ 17:23

TRAJNERËT E SUPERLIGËS

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

FBK Superliga

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

15/04/21 @ 17:47

LIGA UNIKE

Lëndohet Dardan Berisha

FBK Superliga

Lëndohet Dardan Berisha

13/04/21 @ 16:37

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

12/04/21 @ 22:33

NGA GJAKOVA

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

FBK Superliga

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

12/04/21 @ 16:17

VËLLAZNIMI

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

FBK Superliga

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

11/04/21 @ 22:20

FAKT

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

FBK Superliga

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

11/04/21 @ 22:09

E FUNDIT

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

FBK Superliga

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

11/04/21 @ 21:49

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 21:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

11/04/21 @ 20:58

PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga