Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Peja

Highlights: Prishtina - Peja


16 January, 2022 @21:16

Peja triumfoi në derbin kundër Prishtinës me rezultat 93-101.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga