Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Prishtina

Foto: FBK

Highlights: Ylli-Prishtina


3 October, 2021 @22:03

Ylli ka arritur fitoren e parë sezonale sonte ndaj Prishtinës në Suharekë, ndërsa ekipi i suharekasve ka shfrytëzuar mungesat e lojtarëve të huaj te mysafirët, për të marrë fitoren.

TABELA AKTUALE

Djelmoshat e drejtuar nga Adis Beciragic kanë arritur fitore të thellë në fund, duke ia shkaktuar bardhekaltërve nga kryeqyteti disfatën e dytë sezonale.

Pamjet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga