Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JORDANCHO DAVITKOV

Ish-trajneri i Pejës, zyrtarizohet në ligën rumune

Ish-trajneri i Pejës, zyrtarizohet në ligën rumune


30 March, 2021 @14:03

Trajneri që për një periudhë të shkurtër të këtij viti drejtoi Pejën, Jordancho Davitkov, është zyrtarizuar mbrëmë si trajner i ri i ekipit rumun, Targu Jiu.

Davitkov, erdhi në Pejë për të zëvendësuar të larguarin Semsettin Bas dhe pas 7 xhirosh ia liroi vendin Dragan Radovicit.

jordancho davitkov

Davitkov me Pejën arriti bilans 3 fitore e 4 humbje, derisa në Final 8 të Kupës u eliminua në çerekfinale nga Prishtina.

Maqedonasi ka nënshkruar me ekipin rumun deri në fund të stinorit.


PLAY OFF

Gjysmëfinalisti i parë dihet, kush do të jetë i dyti?

FBK Superliga

Gjysmëfinalisti i parë dihet, kush do të jetë i dyti?

29/03/21 @ 20:33

SUPERLIGA

Kalkulimet për mbijetesë apo rënie, në Superligë

FBK Superliga

Kalkulimet për mbijetesë apo rënie, në Superligë

29/03/21 @ 19:49

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XIX)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XIX)

29/03/21 @ 19:44

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVI)

29/03/21 @ 12:05

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Prishtina - Prizreni

28/03/21 @ 23:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshj Peja - Trepça

FBK Superliga

Highlights nga ndeshj Peja - Trepça

28/03/21 @ 23:24

PRISHTINA - PRIZRENI

Prizreni siguron gjysmëfinalen, telashe te Prishtina

FBK Superliga

Prizreni siguron gjysmëfinalen, telashe te Prishtina

28/03/21 @ 21:04

PRISHTINA - PRIZRENI

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

28/03/21 @ 20:21

GOLDEN EAGLE YLLI

Erjon Kastrati vazhdon kontratën më Yllin

FBK Superliga/Transfere

Erjon Kastrati vazhdon kontratën më Yllin

12/07/21 @ 19:22

EDICIONI 2021/22

Liga Unike me stinor të rregullt dhe me rregulla për të huajt

Liga Unike/FBK Superliga/International/Liga tjera

Liga Unike me stinor të rregullt dhe me rregulla për të huajt

12/07/21 @ 14:40

GOLDEN EAGLE YLLI

Kampioni vazhdon me përforcime

FBK Superliga/Transfere

Kampioni vazhdon me përforcime

10/07/21 @ 20:42

YLLI

Kampioni Golden Eagle Ylli rikthen ish-lojtarin

FBK Superliga/Transfere

Kampioni Golden Eagle Ylli rikthen ish-lojtarin

09/07/21 @ 00:01

PRIZRENI

Prizreni prezenton përforcimin e parë për stinorin 2021/22

FBK Superliga/Transfere

Prizreni prezenton përforcimin e parë për stinorin 2021/22

07/07/21 @ 17:00

GOLDEN EAGLE YLLI

I huaji i parë te kampioni aktual

FBK Superliga/Transfere

I huaji i parë te kampioni aktual

06/07/21 @ 13:01

MEDIA TALK

Peja para rikthimit të trajnerit

FBK Superliga/International/Transfere

Peja para rikthimit të trajnerit

02/07/21 @ 15:50

ISH PLAY I PRISHTINES DHE PEJES

Nigel Johnson kalon te elita hungareze e basketbollit

FBK Superliga/International/Transfere

Nigel Johnson kalon te elita hungareze e basketbollit

02/07/21 @ 14:56

PRIZREN

Bashkimi zyrtarizon Valon Bunjakun

FBK Superliga/International/Transfere

Bashkimi zyrtarizon Valon Bunjakun

02/07/21 @ 12:17

BASHKIMI

Bashkimi nesër prezenton përforcimin e ri

FBK Superliga

Bashkimi nesër prezenton përforcimin e ri

01/07/21 @ 17:18


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga