Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JORDANCHO DAVITKOV

Ish-trajneri i Pejës, zyrtarizohet në ligën rumune

Ish-trajneri i Pejës, zyrtarizohet në ligën rumune


30 March, 2021 @14:03

Trajneri që për një periudhë të shkurtër të këtij viti drejtoi Pejën, Jordancho Davitkov, është zyrtarizuar mbrëmë si trajner i ri i ekipit rumun, Targu Jiu.

Davitkov, erdhi në Pejë për të zëvendësuar të larguarin Semsettin Bas dhe pas 7 xhirosh ia liroi vendin Dragan Radovicit.

jordancho davitkov

Davitkov me Pejën arriti bilans 3 fitore e 4 humbje, derisa në Final 8 të Kupës u eliminua në çerekfinale nga Prishtina.

Maqedonasi ka nënshkruar me ekipin rumun deri në fund të stinorit.


PLAY OFF

Gjysmëfinalisti i parë dihet, kush do të jetë i dyti?

FBK Superliga

Gjysmëfinalisti i parë dihet, kush do të jetë i dyti?

29/03/21 @ 20:33

SUPERLIGA

Kalkulimet për mbijetesë apo rënie, në Superligë

FBK Superliga

Kalkulimet për mbijetesë apo rënie, në Superligë

29/03/21 @ 19:49

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XIX)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XIX)

29/03/21 @ 19:44

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVI)

29/03/21 @ 12:05

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Prishtina - Prizreni

28/03/21 @ 23:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshj Peja - Trepça

FBK Superliga

Highlights nga ndeshj Peja - Trepça

28/03/21 @ 23:24

PRISHTINA - PRIZRENI

Prizreni siguron gjysmëfinalen, telashe te Prishtina

FBK Superliga

Prizreni siguron gjysmëfinalen, telashe te Prishtina

28/03/21 @ 21:04

PRISHTINA - PRIZRENI

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

28/03/21 @ 20:21

LIGA UNIKE

Lëndohet Dardan Berisha

FBK Superliga

Lëndohet Dardan Berisha

13/04/21 @ 16:37

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

12/04/21 @ 22:33

NGA GJAKOVA

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

FBK Superliga

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

12/04/21 @ 16:17

VËLLAZNIMI

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

FBK Superliga

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

11/04/21 @ 22:20

FAKT

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

FBK Superliga

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

11/04/21 @ 22:09

E FUNDIT

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

FBK Superliga

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

11/04/21 @ 21:49

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 21:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

11/04/21 @ 20:58

PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11

Ç3: PEJA - VËLLAZNIMI

Peja afër fitores përballë Vëllaznimit

FBK Superliga

Peja afër fitores përballë Vëllaznimit

11/04/21 @ 20:03


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga