Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Prishtina - Prizreni

Highlights nga ndeshja Prishtina - Prizreni


28 March, 2021 @23:29

Prizreni sot e mposhti Prishtinën me rezultat 101-105.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshj Peja - Trepça

FBK Superliga

Highlights nga ndeshj Peja - Trepça

28/03/21 @ 23:24

PRISHTINA - PRIZRENI

Prizreni siguron gjysmëfinalen, telashe te Prishtina

FBK Superliga

Prizreni siguron gjysmëfinalen, telashe te Prishtina

28/03/21 @ 21:04

PRISHTINA - PRIZRENI

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

28/03/21 @ 20:21

PRISHTINA - PRIZRENI

Taliaferro me 6 treshe, mbyllet pjesa e parë

FBK Superliga

Taliaferro me 6 treshe, mbyllet pjesa e parë

28/03/21 @ 19:41

PRISHTINA - PRIZRENI

Ç1: 62 pikë të shënuara në çerekun e parë

FBK Superliga

Ç1: 62 pikë të shënuara në çerekun e parë

28/03/21 @ 19:19

PRISHTINA - PRIZRENI

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni

28/03/21 @ 18:56

PEJA - TREPÇA

Peja e kompletuar, fiton ndaj Trepçës në Karagaç

FBK Superliga

Peja e kompletuar, fiton ndaj Trepçës në Karagaç

28/03/21 @ 18:32

Ç3: PEJA - TREPÇA

Trepça afron rezultatin në çerekun e tretë

FBK Superliga

Trepça afron rezultatin në çerekun e tretë

28/03/21 @ 18:11

Ç2: PEJA - TREPÇA

Epërsia dyshifrore në ndeshjen Peja-Trepça

FBK Superliga

Epërsia dyshifrore në ndeshjen Peja-Trepça

28/03/21 @ 17:42

TREPÇA

Trepça s’ndalet, zyrtarizon përforcimin e radhës

FBK Superliga/Transfere

Trepça s’ndalet, zyrtarizon përforcimin e radhës

25/06/21 @ 15:21

TREPÇA

KB Trepça vazhdon me përforcime

FBK Superliga/Transfere

KB Trepça vazhdon me përforcime

24/06/21 @ 15:06

REFEREE

Gjyqtarët e Kosovës në garat ndërkombëtare

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Gjyqtarët e Kosovës në garat ndërkombëtare

22/06/21 @ 13:47

INTERVISTA E EDOS PËR FBK

Edo me mezazh për fëmijët që e duan basketbollin

Liga Unike/FBK Superliga/Balkan League/International

Edo me mezazh për fëmijët që e duan basketbollin

21/06/21 @ 15:12

TREPÇA

Trepça me trajner nga Bullgaria

FBK Superliga/Transfere

Trepça me trajner nga Bullgaria

19/06/21 @ 23:36

LEGJENDA

Pensionohet legjenda

FBK Superliga

Pensionohet legjenda

17/06/21 @ 21:44

TREPÇA

Samir Zekiqi kthehet në fole

FBK Superliga/Transfere

Samir Zekiqi kthehet në fole

17/06/21 @ 17:15

YLLI

LG Gill shkon në ligën turke

FBK Superliga/Transfere

LG Gill shkon në ligën turke

15/06/21 @ 14:10

FBK

FBK vendos për datën e fillimit dhe të përfundimit të afatit kalimtar

FBK Superliga/FBK Liga e Femrave

FBK vendos për datën e fillimit dhe të përfundimit të afatit kalimtar

11/06/21 @ 13:53

NJOFTIMI NGA FBK

FIBA ia beson FBK-së U16 European Challengers

FBK Superliga/Përfaqësuesja

FIBA ia beson FBK-së U16 European Challengers

08/06/21 @ 16:27


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga