Të gjitha lajmet

TRANSFER

Istogu transferon qendrën e talentuar

Istogu transferon qendrën e talentuar


13 January, 2021 @15:22

Skuadra e Ligës së Parë, Istogu, ka zyrtarizuar edhe përforcimin e dytë në këtë afat kalimtar.

Pas transferimit të Mirza Shkrelit, ekipit i është shtuar edhe qendra e talentuar, Albin Rexhepi.

Rexhepi, 18 vjeçar, më parë ka qenë pjesë e skuadrave si Feronikeli dhe Sigal Prishtina, ndërsa gjithashtu ka veshur edhe fanellën e përfaqësueses së Kosovës për grupmoshat e reja U18 dhe U20.


KARAGAÇ

Jordancho Davitkov trajner i ri i Pejës

FBK Superliga/International/Transfere

Jordancho Davitkov trajner i ri i Pejës

13/01/21 @ 13:32

TRANSFER

Drita zyrtarizon dy përforcimet

FBK Liga e Parë

Drita zyrtarizon dy përforcimet

13/01/21 @ 13:01

LIGA E FEMRAVE

Rriten shpërblimet në Superligën e Femrave

FBK Liga e Femrave

Rriten shpërblimet në Superligën e Femrave

13/01/21 @ 12:53

ROCKETS - LAKERS

Kampioni pa humbje si mysafir

NBA

Kampioni pa humbje si mysafir

13/01/21 @ 10:09

TORCIDA

I riu Roni Koshi, zyrtarizohet te KB Trepça

FBK Superliga/Transfere

I riu Roni Koshi, zyrtarizohet te KB Trepça

12/01/21 @ 23:08

ISTOGU

Istogu përforcon trapezin

FBK Liga e Parë

Istogu përforcon trapezin

12/01/21 @ 22:31

KBF BASHKIMI

Transfer nga Mali i Zi, KBF Bashkimi përforcohet

FBK Liga e Femrave

Transfer nga Mali i Zi, KBF Bashkimi përforcohet

12/01/21 @ 20:19

BERISHA & BOJKU

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

15/01/21 @ 18:27

TRANSFER

Sollova te Vëllaznimi

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Sollova te Vëllaznimi

15/01/21 @ 18:12

TRANSFERIMET

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

15/01/21 @ 17:51

ISTOG

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

FBK Liga e Parë/Transfere

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

15/01/21 @ 15:54

ISTOG

Istogu për herë të parë merr një amerikan

FBK Liga e Parë/International/Transfere

Istogu për herë të parë merr një amerikan

14/01/21 @ 15:05

SUPERLIGA

Vëllaznimi liron edhe një basketbollist

FBK Liga e Parë

Vëllaznimi liron edhe një basketbollist

13/01/21 @ 16:23

TRANSFER

Drita zyrtarizon dy përforcimet

FBK Liga e Parë

Drita zyrtarizon dy përforcimet

13/01/21 @ 13:01

"MIZAHIR ISMA" HAT-TRICK PËR ORGANIZIM

Final 8 i Kupës, për herë të tretë me radhë në Rahovec

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Final 8 i Kupës, për herë të tretë me radhë në Rahovec

12/01/21 @ 23:55

ISTOGU

Istogu përforcon trapezin

FBK Liga e Parë

Istogu përforcon trapezin

12/01/21 @ 22:31

ISTOGU

Istogu s’do të qëndrojë duarkryq në afatin kalimtar

FBK Liga e Parë

Istogu s’do të qëndrojë duarkryq në afatin kalimtar

12/01/21 @ 13:07


Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë