Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI

Kampioni përforcohet me Williams

Kampioni përforcohet me Williams


5 October, 2021 @16:27

Kampioni aktual i Superligës, Ylli, ka shtuar sot në skuadër lojtarin Cameron Williams.

Williams do të jetë pjesë e skuadrës suharekase për stinorin 2021/22.

Cameron luan në pozitën e fundorit, derisa e zëvendësoi lojtarin Justin Martin te Ylli.

26 vjeçari së fundi ishte pjesë e skuadrës Surgut në Rusi, ku kishte mesatare prej 11.6 pikëve për ndeshje.

TABELA AKTUALE

Ylli aktualisht gjendet në pozitën e gjashtë me 1 fitore e 3 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga