Të gjitha lajmet

TRANSFER

Katër transferime te Skënderbeu

Katër transferime te Skënderbeu


11 January, 2021 @21:43

Ish kampioni i Shqipërisë që sivjet po lufton për mbijetesë në Kategorinë Superiore, Skënderbeu, sot ka zyrtarizuar katër përforcime menjëherë.

Vangjel Zguro (27 vjeç, mbrojtës), Agbodzie Abbey (21 vjeç, qëndërmbrojtës), Melos Bajrami (18 vjeç, mesfushor) dhe Leard Sadriu (19 vjeç, mbrojtës) janë futbollistët që do ta bartin fanellën e ekipit korçar në vazhdim të kampionatit.

Në njoftimin e Skënderbeut, thuhet se futbollistët në fjalë tashmë i janë bashkuar stërvitjeve me ekipin dhe janë në dispozicion të trajnerit Julian Ahmataj.


TRANSFERIM

Sokratis dëshiron të bashkohet me Real Betis

Premier League/La Liga/Transfere

Sokratis dëshiron të bashkohet me Real Betis

11/01/21 @ 21:17

FA CUP

Tërhiqet shorti për 1/16 dhe 1/8 e finales në FA CUP

Premier League

Tërhiqet shorti për 1/16 dhe 1/8 e finales në FA CUP

11/01/21 @ 20:50

DARDANA

Dardana përforcohet me Gëzim Rusin

FFK Liga e parë

Dardana përforcohet me Gëzim Rusin

11/01/21 @ 20:44

LIRIA

Roni Gashi transferohet te Liria

FFK Liga e parë

Roni Gashi transferohet te Liria

11/01/21 @ 20:25

COVID-19

36 raste të reja me COVID-19 në Premier League

Premier League

36 raste të reja me COVID-19 në Premier League

11/01/21 @ 20:04

MERKATO

Juventus në bisedime për Scamacca

Serie A/Transfere

Juventus në bisedime për Scamacca

11/01/21 @ 19:35

TURQIA

4 fitore rresht, Fenerbahçe bashkëkryeson Superligën Turke

International

4 fitore rresht, Fenerbahçe bashkëkryeson Superligën Turke

11/01/21 @ 19:32

BUBA

Pagë e majme për Hasanin te Partizani

FSHF Kategoria Superiore

Pagë e majme për Hasanin te Partizani

26/01/21 @ 17:30

ZYRTARE

Ferhan Hasani prezentohet te Partizani

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Ferhan Hasani prezentohet te Partizani

26/01/21 @ 15:57

FSHF

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

26/01/21 @ 11:07

MIREL JOSA

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

26/01/21 @ 08:49

XHIROJA 16

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

25/01/21 @ 21:51

TRANSFER

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

24/01/21 @ 09:17

PARTIZANI - TIRANA

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

FSHF Kategoria Superiore

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

21/01/21 @ 20:43

TRANSFER

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

18/01/21 @ 21:53

TRANSFER

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

18/01/21 @ 21:46

TIRANA

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

FSHF Kategoria Superiore

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

18/01/21 @ 13:56


Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore