Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA NDESHJES

Konfirmohet: Kosovës i mungon një lojtar sonte

Konfirmohet: Kosovës i mungon një lojtar sonte


31 March, 2021 @17:12

Përfaqësuesja e Kosovës nuk do të mund të llogaris në njërin prej lojtarëve kryesorë të saj, në ndeshjen e sontme kundër Spanjës.

Dardanëve do t’i mungojë mesfushori Valon Berisha, i cili nuk është i gatshëm për lojë shkak u lëndimit, ndërsa së fundi këtë e konfirmoi edhe ndihmëstrajneri i përfaqësueses, Muharrem Sahiti.

Kujtojmë se Berisha kishte munguar edhe në ndeshjen e kaluar ndaj Suedisë.

Në mungesë të tij, në qendër të mesfushës pritet të luajnë Hekuran Kryeziu dhe Besar Halimi.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror