Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI U21

Kosova dhe Shqipëria përsëri në një grup në kualifikimet e U21

Kosova dhe Shqipëria përsëri në një grup në kualifikimet e U21


28 January, 2021 @13:08

Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë për U21 do të luajnë përsëri në grupin e njëjtë.

Sikurse në kualifikimet për Evropianin 2021, edhe në ato për 2023 këto dy përfaqësuese do të jenë përballë njëra tjetrës.

Kosova dhe Shqipëria janë tërhequr në grupin G në short, së bashku me Anglinë, Republikën Ceke, Slloveninë dhe Andorrën.

Po ashtu edhe Anglia dhe Andorra ishin në grupin e njëjtë me Kosovën e Shqipërinë në kualifikimiet për Evropianin e vitit 2021.

Shortin e plotë për të gjitha grupet mund ta gjeni më poshtë.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja