Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - GREQIA

Kosova - Greqia, 11-shet startuese

Kosova - Greqia, 11-shet startuese


5 September, 2021 @19:23

Me fillim nga ora 20:45, Kosova sonte luan ndaj Greqisë në Prishtinë.

11-shet startuese janë këto:

KOSOVA: Muric; Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Hadërgjonaj; Dreshevic, V.Berisha, Halimi; Kastrati, Muriqi, Rashica.

GREQIA: Vlachodimos; Giannoulis, Tzavellas, Mavropanos; Tsimikas, Bouchalakis, Siopis, Androutsos; Douvikas, Bakasetas, Pavlidis.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror