Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U17

Kosova U17 - Ishujt Faroe U17, formacionet startuese

Kosova U17 - Ishujt Faroe U17, formacionet startuese


12 October, 2021 @13:59

Kosova U17 sot me fillim nga ora 15:30 luan përballë përfaqësueses së Ishujve Faroe U17.

Ndeshja është e vlefshme për fazën e parë kualifikuese drejt Kampionatit Evropian.

11-SHET STARTUESE:

KOSOVA U17: (4-3-3) Gjokaj; Bajraktari, Gashi, Shahini (C), Marku; Merlaku, Milaj, Bllaca; Gjini, Racaj, Krasniqi.

ISHUJT FAROE U17: (4-4-2) Thomsen; Eysteinsson, Arngrimsson, Rasmussen, Johannessen; Heinesen, Mikkelsen, Petersen, Bjarkhamar; Hojgaard, Thomas Bjorn.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova