Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili


5 July, 2021 @15:58

Përmes një postimi në Facebook, klubi i Kukësit ka njoftuar opinionin me përforcimin më të ri.

Kukësianët në radhët e tyre e kanë transferuar brazilianin Vitor Feijao, i cili është 24-vjeçar dhe luan si sulmues.

Parana, Coritiba, Criciuma, Ceara, Figuirense, Payasandu e së fundi Boavista janë klubet me të cilat ka luajtur braziliani në fjalë, ndërkohë që kontrata e tij e nënshkruar me Kukësin është 2-vjeçare.


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore