Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUEDIA - GJEORGJIA

Kundërshtari i ardhshëm i Kosovës, formacioni startues

Kundërshtari i ardhshëm i Kosovës, formacioni startues


25 March, 2021 @19:41

Me fillim nga ora 20:45, Suedia sonte e pret Gjeorgjinë, në ndeshjen e vlefshme kualifikuese drejt Botërorit të Katarit.

Kujtojmë që në grup me këto dy skuadra ndodhet edhe Kosova.

11-SHET STARTUESE:

SUEDIA: Olsen; Lustig, Lindelof, Halander, Augustinsson; Kulusevski, S.Larsson, Olsson, Claesson; Ibrahimovic, Isak.

GJEORGJIA: Loria; Chabradze, Kashia, Dvali, Giorbelidze; Kvekveskin, Kankava; Kvaratskhelia, Aburjania, Lobzhanidze; Kvilitaia.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror