Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPTARË NË BOTË

Lajm jo i mirë nga Anglia, lëndohet Armando Broja

Lajm jo i mirë nga Anglia, lëndohet Armando Broja


11 December, 2022 @19:26

Një lajm aspak i mirë nga Anglia.

Në miqësoren që sot Chelsea e luajti ndaj Aston Villës, lëndim ka pësuar Armando Broja, sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë.

Në videon e mëposhtme mund ta “dëgjoni” dhimbjen në të cilën dukej të ishte Broja pas lëndimit të pësuar, i cili megjithatë shpresojmë të mos jetë serioz.

Miqësoren në fjalë Aston Villa e fitoi 0-1.


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria