Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Llapi-Ferizaji, 11-shet startuese

Llapi-Ferizaji, 11-shet startuese


7 May, 2023 @14:48

Llapi në ndeshje prestigji, kurse Ferizaji në luftë për mbijetesë. Tahir Batatina dhe Andrej Panadic dalin me këto 11-she në këtë përballje.

LLAPI XI: 1. Avdyli (kap.); 4. Alex Raoul, 22. Maliqi, 19. Bytyqi, 21. Neto; 10. Rivera, 16. Krasniqi, 21. Stafa; 7. Alidema, 9. Firmino, 11. Selimi. Rez.: Laroshi (P), Selmani, Vokrri, Kurtaj, Hoxha, Fernando, Hasani, Morina, Fazliu.

FERIZAJI XI: Marko Jovanovski; Behar Bardhi, Gentrit Halili, Dardan Qerkini, Qlirim Avdulli; Erion Sadriu, Enis Sefa, Edon Sadriu (kap.), Albin Krasniqi; Betim Haxhimusa, Mateo Panadic. Rez. Blendi Bajraktari (P), Kenan Orana, Gentrit Ramusa, Jasmin Mecinovic, Ergon Hyseni, Drilon Islami, Bujar Shabani, Ramush Ramadani, Astrit Fazliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga