Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Muharrem Sahiti konfirmon miqësoren e muajit të ardhshëm

Muharrem Sahiti konfirmon miqësoren e muajit të ardhshëm


12 October, 2021 @20:32

Para ndeshjes së sontme me Gjeorgjinë, për Supersport ka folur Muharrem Sahiti.

Ndër të tjera, anëtari i stafit të Challandes deklaroi që Kosova muajin tjetër do ta luajë një miqësore me Jordaninë.

Kosova muajin tjetër do ta ketë vetëm një ndeshje kualifikuese, atë ndaj Greqisë, ndërkohë që do ta zhvillojë edhe një miqësore me Jordaninë.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova