Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Ndeshjet e shtatorit, lista e Kosovës

TOPSPORTI / A.P

Ndeshjet e shtatorit, lista e Kosovës


27 August, 2021 @18:15

Është publikuar lista e të ftuarve të Kosovës për ndeshjet e shtatorit.

TABELAT E GRUPEVE

Kosova gjatë këtij muaji luan ndaj Gjeorgjisë, Greqisë dhe Spanjës, e për këto ndeshje Challandes ka ftuar këta lojtarë:

Disa prej lojtarëve që nuk janë ftuar këtë herë janë Bernard Berisha, Betim Halimi e Mirlind Daku.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror