Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LISTA E SHQIPËRISË

Pa Balaj, lista e plotë e Shqipërisë

Pa Balaj, lista e plotë e Shqipërisë


28 August, 2021 @13:00

Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja, ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullohen për 3 ndeshjet në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror Katar 2022.

Shqipëria do të përballet në shtator me Poloninë, Hungarinë dhe San Marionon.

Lista e plotë e Shqipërisë:

Portierë: Etrit Berisha, Thomas Strakosha e Gentian Selmani

Mbrojtës: Elseid Hysaj, Albi Doka, Ardian Ismajli, Berat Gjimshiti, Marash Kumbulla, Enea Mihaj, Ramen Çepele, Lorenc Trashi, Mario Mitaj, Erjon Hoxhallari

Mesfushorë: Amir Abrashi, Klaus Gjasula, Enis Çokaj, Ylber Ramadani, Keidi Bare, Qazim Laçi, Odise Roshi dhe Endri Çekiçi

Sulmues: Ernest Muçi, Bekim Balaj, Armando Broja, Sokol Cikalleshi, Rey Manaj dhe Myrto Uzuni.

Nga lista mund të shihet që mungon Bekim Balaj.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror