Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Bashkimi

Pesëshet e para: Peja - Bashkimi


16 September, 2021 @18:50

Caktohen pesëshet e para të Pejës dhe Bashkimit, në ndeshjen e fundit të xhiros së parë në Superligën e Kosovës.

PEJA: Ertem Ilter, Arian Qallaku, Dardan Berisha, Daniel Lekndreaj, Henrik Sirko

BASHKIMI: Hajriz Hazeri, Valon Bunjaku, Qëndrim Biraj, Andi Shehu, Anton Kazarnovski.


LIGA E FEMRAVE

Trepça (F) me Wild Card rikthehet në Superligën e Femrave

FBK Liga e Femrave

Trepça (F) me Wild Card rikthehet në Superligën e Femrave

16/09/21 @ 16:07

PEJA

Peja zyrtarizon fundorin amerikan, Alan Arnett

FBK Superliga

Peja zyrtarizon fundorin amerikan, Alan Arnett

15/09/21 @ 23:57

THE MACHINE

Myles në kampin e Miami Heatit në G-League

FBK Superliga

Myles në kampin e Miami Heatit në G-League

15/09/21 @ 23:40

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Prizreni e nis me fitore stinorin në Superligë

FBK Superliga

Prizreni e nis me fitore stinorin në Superligë

15/09/21 @ 21:10

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Ç3: Prizreni me epërsi dyshifrore, pranë fitores

FBK Superliga

Ç3: Prizreni me epërsi dyshifrore, pranë fitores

15/09/21 @ 20:22

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci

15/09/21 @ 19:47

PEJA

Peja zyrtarizon fundorin amerikan, Alan Arnett

FBK Superliga

Peja zyrtarizon fundorin amerikan, Alan Arnett

15/09/21 @ 23:57

THE MACHINE

Myles në kampin e Miami Heatit në G-League

FBK Superliga

Myles në kampin e Miami Heatit në G-League

15/09/21 @ 23:40

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Prizreni e nis me fitore stinorin në Superligë

FBK Superliga

Prizreni e nis me fitore stinorin në Superligë

15/09/21 @ 21:10

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Ç3: Prizreni me epërsi dyshifrore, pranë fitores

FBK Superliga

Ç3: Prizreni me epërsi dyshifrore, pranë fitores

15/09/21 @ 20:22

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci

15/09/21 @ 19:47

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Ç1: 1 pikë epërsi për vreshtarët

FBK Superliga

Ç1: 1 pikë epërsi për vreshtarët

15/09/21 @ 19:24

TREPÇA - YLLI

S’ka “ilaç” për Trepçën, kampioni mposhtet përsëri

FBK Superliga

S’ka “ilaç” për Trepçën, kampioni mposhtet përsëri

15/09/21 @ 19:10

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Prizreni-16 - Rahoveci, pesëshet startuese

FBK Superliga

Prizreni-16 - Rahoveci, pesëshet startuese

15/09/21 @ 18:53

TREPÇA - YLLI

Rezultati i ngushtë në Mitrovicë, mbyllet pjesa e parë

FBK Superliga

Rezultati i ngushtë në Mitrovicë, mbyllet pjesa e parë

15/09/21 @ 17:50

TREPÇA - YLLI

Trepça - Ylli, pesëshet startuese

FBK Superliga

Trepça - Ylli, pesëshet startuese

15/09/21 @ 16:59


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga