Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Peja

Pesëshet e para: Prishtina - Peja


16 January, 2022 @16:56

Publikohen pesëshet e para në derbin në mes të Prishtinës dhe Pejës.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Wendell Mitchell, Kenny Brown, Jetmir Zeqiri, Biram Faye

PEJA: Dardan Berisha, Arian Qallaku, Daniel Lekndreaj, Tyrone White, Stephen Maxwell.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga