Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPANJA - KOSOVA

Pjesa e parë mbyllet me dy gola në Sevilla

Pjesa e parë mbyllet me dy gola në Sevilla


31 March, 2021 @21:34

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Spanja - Kosova.

Spanjollët këtë pjesë e mbyllën me epërsi dy golëshe, me golat e shënuar nga Dani Olmo (34’) dhe Ferran Torres (36’)


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror